Alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel çalışan bir ekip ile yola çıktık. 15 yıla aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki tecrübelerimizi yol boyunca geliştirerek artırdık.
Size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunarız. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuştururuz.
İş süreçlerinizi inceleyerek, web üzerinden iş süreçlerinizi ve tüm hizmetlerinizi en iyi, en hızlı ve en pratik şekilde bilişim teknoloji araçlarından maksimum seviyede faydalanarak hızlandırmak ve yeni bir düzen kurmak için size çözümler sunarız.
Yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmıştır. Sunucularımız Türkiye lokasyonludur. Alan adı tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırırız.
Öncelikli sorumluluğumuz; kurumsal müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için tanıtım yapmaktır.
Firmamız tarafından geliştirilen bireysel ve kurumsal olarak tasarladığımız tüm web sitelerinin, kullanımı kolay bir arayüz ile bilgisayar kullanabilen herkes tarafından yönetilebilmesini sağlıyoruz.
Firmamız tüm bunları yaparken güvenliği asla ihmal etmez. En yüksek sunucu güvenlik tedbirlerinin yanında, tüm yazılımlarımız, yüksek güvenlik tedbirleri ile her hangi bir saldırı anında otomatik olarak alarma geçen, sitenizin ve bilgilerin- izin güvenliğini sağlayan özel Biltek güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.
Her ay düzenli olarak, sunucularımız da 3 farkıl yönltemle yedekleme yapılmaktadır. Sitenizde yazılımsal oluşan tüm hatalar fimamız tarafından ücretsiz olarak giderilmektedir.

Web Tasarım

Yönetilebilir responsive tasarımlar sunarız.

E-Ticaret Sistemleri

Tüm E-pazarlarda ürünlerinizi satışa çıkartıyoruz.

Grafik Tasarım

İhtiyaçlarınız doğrultusunda grafik çözümler sunarız.

Seo Optimizasyon

Web sitenizi google dostu tüm arama motarlarının istediği kriterlere göre yenide revize ediyoruz.

Kurumsal SMS Hizmeti

Firmanızın adı ile Toplu SMS Tanıtım mesajları gönderebiliriz.

E-Ticaret Danışmanlığı

İnternette ürünlerinizi satmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, bu konuda danışmanlık yapıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanız için sosyal medyada kurumsal hesaplar açıp sürekli takibini ve planlı paylaşımlarını yapıyoruz.

Bulut Sistem Yazılımları

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yazılım çözümleri sunuyoruz.

Dijital Reklam Hizmetleri

Tüm internet platformlarında (Google Adwords, Facebook, Instagram vb.) reklamlarınızı yapıyoruz.

Bizi Tercih Edenler